Piesakoties konkursam, studenti dosies uz ASV, lai strādātu kopā ar vadošajiem ekspertiem kādā no Amerikas uzņēmumiem, pētniecības centriem vai nevalstiskajām organizācijām, kas katram programmas dalībniekam tiks piemeklēts individuāli.

Programmas laikā dalībnieki saņem pilna apmēra stipendiju līdz 30 000 ASV dolāru gadā, kas iekļauj visu nepieciešamo atbalstu – ceļa izdevumu segšanu, veselības apdrošināšanas izmaksas, līdzekļus ikdienas tēriņiem.

Būtiskākie kritēriji, izvēloties stipendiātus, ir kandidātu motivācija un skaidra nākotnes vīzija, vēlēšanās gūt starptautisku profesionālo pieredzi, kā arī labas angļu valodas zināšanas. BAFF prakses programmai var pieteikties dažādu jomu studenti, pārstāvot visdažādākās Latvijas vai pasaules augstskolas.

Vai sapņo par darbu pasaules mēroga uzņēmumā Amerikā? Varbūt vēlies praktizēt prestižā ASV izpētes centrā? BAFF stipendiju ieguvēji apliecina – ar mērķtiecību sasniegumi ir iespējami ikvienā vecumā un profesijā.

Plašāks ieskats par konkursa nosacījumiem un pieteikšanās BAFF Prakses programmas stipendijai mājaslapāwww.BalticAmericanFreedomFoundation.org

Kontaktinformācija:
Ilze Bembere,BAFF stipendijas Latvijā
e-pasts:ibembere@ciee.org
tel. 67035270