Darbi izstrādāti dažādās tehnikās: kologrāfija, linogriezums, jaukta tehnika, kokgrebums, lāzergriešana u.c.

Izstādes dalībnieki: Valentīna Siņakova, Baiba Ūzulnika, Santa Katķeviča, Ilona Pērkone, Sigija Šķēle-Tomiņa, Agate Ignatoviča, Margarita Romančenko, Kristiāna Manukina, Līga Lupiķe, Ieva Širiņa, Elva Kājiņa, Lāsma Dilba, Viktorija Loktionova, Ilze Bodža, Daina Dzerkale, Ina Treiliņa, Māris Justs, Inta Strode un Diāna Apele.

Tā par RTA izstādi izteicās Polijas partneri:
„Šī izstāde ir nozīmīgs Latvijas grafikai veltīts notikums Polijas izstāžu tirgū. Izstādei jākļūst par interesantu ieguldījumu diskusijā par grafiku Eiropas laikmetīgajā mākslā un tās ietekmi uz sabiedrību, jo īpaši tāpēc, ka tiks prezentēti darbi no valsts, kas Polijas publikai šķiet diezgan attāla, neskatoties uz kopīgo pagātni. Interesanta var būt mūsdienu Latvijas mākslas aina ar tās sociāli orientētajiem uztveres, eksperimentēšanas, kritikas un līdzdalības modeļiem, kas ietver gan tradicionālus, gan inovatīvus grafiskos risinājumus”.

Izstādes atklāšanā piedalījās docētāju delegācija no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas. Vizītes laikā tika apskatītas WIT mācību telpas, iepazīts materiāli tehniskais nodrošinājums, apmeklētas grafikas, zīmēšanas un citas darbnīcas. Noritēja tikšanās ar WIT vadību un kolēģiem, pārrunājot un plānojot konkrētus nākotnes sadarbības pasākumus. Jau šogad plānots atklāt RTA WIT (Warsaw School of Information Technology) kolēģu grafikas darbu izstādi.