Pirmo reizi konkursa norises vēsturē tajā ir iespēja piedalīties arī studentu komandām, lai kopā ar vidusskolēnu un pamatskolēnu grupu labākajām komandām sadalītu kopējo naudas balvu fondu 13 750 eiro apmērā sava biznesa attīstībai. Konkursā īpaši gaidītas biznesa idejas, kas risina iedzīvotāju vajadzības ilgtspējīgā veidā, rūpējoties par planētu.

Kāpēc piedalīties konkursā?

Konkurss “Biznesa skices” ir iespēja jauniešiem darboties biznesa videi pietuvinātos apstākļos un izmēģināt noderīgus rīkus un platformas, kā arī pārbaudīt savas biznesa idejas potenciālu un dzīvotspēju realitātē, jo noslēdzošajā kārtā komandām ir jāpiesaista pūļa finansējums. Labākās trīs komandas katrā vecuma grupā iegūs vērtīgas naudas balvas (1.vieta – 1500 eiro, 2.vieta – 1000 eiro, 3.vieta – 500 eiro) un visas komandas vērtīgu pieredzi.

Iedvesmojies no uzņēmējiem, kas pirmos soļus biznesā spēruši jau skolas gados:Skatīties video

Kā piedalīties konkursā?

Konkursā var piedalīties bakalaura studiju programmu, tai skaitā 1. un 2. augstākās izglītības studiju programmu, studenti divu līdz piecu cilvēku lielā komandā. Komandu pieteikšanās konkursam līdz 24.janvārim.https://konkurss.biznesaskices.lv/

Konkursa norise

“Biznesa skices” norisināsies trīs kārtās – konkursa pirmajā kārtā biznesa plānošanas rīkābiznesaskices.swedbank.lvkomandas veidos biznesa plānu, pusfinālisti radīs sava pakalpojuma vai produkta reklāmas video, savukārt finālisti kolektīvā finansējuma platformāprojektubanka.lvnotestēs un popularizēs savu biznesa ideju, piesaistot investoru uzmanību, finansējumu un balsis.

Jau tagad aicinām visus interesentus ieplānot laiku 25. janvāra pēcpusdienā, kad konkursa rīkotāji aicina uz vebināru, kur pastāstīs par konkursa norisi un kā uzvarēt konkursā.

Plašāka informācija konkursa interneta vietnēkonkurss.biznesaskices.lv.