Akadēmijas stendā varēja satikt RTA rektori profesori Ivetu Mietuli, sabiedrisko attiecību speciālistes Lolitu Kivlenieci-Kuzņecovu un Elīnu Zujāni, studentus: Evelīnu Šarkovsku (Ekonomikas un pārvaldības fakultāte), Dairu Aleksandroviču (Izglītības, valodu un dizaina fakultāte), Kristiānu Geršebeku, Madaru Levinsku un Kasparu Pigaškovu (Inženieru fakultāte).

Triju dienu garumā potenciāli studētgribētāji uzdeva jautājumus, kuri saistās ar uzņemšanas nosacījumiem, pilna un nepilna laika studijām, valsts finansētajām budžeta vietām, studiju un prakses iespējām Erasmus+ programmā, ārpusstudiju aktivitātēm un dienesta viesnīcu. Vislielākā interese šogad bija par inženierzinātņu studiju programmām un dizainu, kā arī mācībām Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā.

RTA stendā varēja aplūkot projektā „Bezpakāpju pārvads mikromobilitātes transportlīdzekļiem” tapušo sacīkšu kartingu aprīkotu ar inovatīvu mehāniskā pārvada ierīci. Apmeklētāji izmantoja iespēju nofotografēties elektriskajā mikromobilitātes transportlīdzeklī. Sevišķi lielu interesi izraisīja RTA Lāzertehnoloģiju centrā marķētie valrieksti un sejas maskas, ko rotāja akadēmijas abreviatūra.

Jauneklīgā atmosfēra, komunikācija ar citu augstskolu pārstāvjiem, informācijas sniegšana un pozitīvais noskaņojumiem piepildīja izstādes darba laiku. Video materiālu var noskatīties šeit:https://www.youtube.com/watch?v=OOA_TqJ0xxE

Lolita Kivleniece-Kuzņecova,
RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Publicitātes foto