Šobrīd RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultāte sagatavo speciālistus piecos dažādos studiju virzienos, nodrošinot darba tirgum tik nepieciešamos grāmatvežus, juristus, finansistus, kā arī citus speciālistus.

Šogad RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studiju programmu “Ekonomika” ar specializācija: finanšu un grāmatvedības vadība, absolvēja Dina Soma. Jauniete ir sekmīgi atradusi darbu un strādā SIA ACBR.

Dina norāda, ka četros studiju gados ir iegūti jauni draugi, pieredze, emocijas. Bet, pats svarīgākais – konkurētspējīgs augstākās izglītības diploms. Absolvente savas spilgtākās atmiņas par studiju periodu saista tieši ar zinātnisko darbību – studiju darbu rakstīšana, zinātniskā raksta sagatavošana, piedalīšanās zinātniskajā konferencē.

RTA absolvente Dina Soma citiem iesaka: “Izmantojiet jebkuru iespēju pilnveidoties – neapstājieties pie iegūtās vidējās, vidējās profesionālās izglītības vai iegūta bakalaura vai maģistra grāda. Nāciet studēt! RTA jūs noteikti gaida!”

Studentu uzņemšana pamatstudiju un maģistra līmeņa studiju programmās turpinās līdz 24. jūlijam. Plašāka informācija www.rta.lv

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes foto