Pati Ilze ir no Preiļu novada Riebiņiem, savu ikdienu saista ar kultūru un māca tautas dejas bērniem pirmsskolas izglītības iestādē “Sprīdītis”, sagatavojot mazos dejotājus dalībai tautas deju festivālā “Latvju bērni danci veda”.

Nākotnē Ilze vēlas vadīt tautas dejas arī sākumskolas vecuma bērniem, kā arī lolo sapni, sagatavot bērnus nākošajiem Dziesmu un deju svētkiem. Ilze ir nolēmusi studēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Izglītības, valodu un dizaina fakultātes akadēmiskā maģistra studiju programmā “Izglītību zinātnes”.

Atceroties studiju procesu un pasniedzējus pirms desmit gadiem, Ilze izsakās šādi: “Man bija lieliska iespēja izmantot bakalaura studiju posmu pilnībā – biju gan Erasmus+ programmā studijās ārzemēs, aktīvi iesaistījos studentu dzīvē. Rēzekne un akadēmija man asociējas ar ļoti labām atmiņām. Kļūstot par maģistra līmeņa studiju programmas studenti, man ir cerība, ka atkal satikšu tos pašus atsaucīgos, talantīgos lektorus”.

Uzņemšana augstākā līmeņa studiju programmās turpināsies Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā visu augustu. Plašāka informācija https://www.rta.lv/uznemsana

 

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes foto