Akadēmijas rektore profesore Iveta Mietule novēlēja darbiniekiem izturību un radošu pieeju darbam, vecāku kursus studentiem – pacietīgi turpināt iesākto ceļu pretī izvirzītajam mērķim, bet pirmo kursu studentiem –izmantot visas iespējas, kuras piedāvā tieši RTA. Izrādot cieņu par izglītības tradīciju stiprināšanu Latgalē, ziedus pie N. Rancāna pieminekļa nolika Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas 2022. gada Rozes titula ieguvēja Endija Medvecka un Bruņinieka titula saņēmējs Ģirts Ločmelis.

Tradicionāls pasākums RTA pirmkursniekiem ir Rozes svētki. Šoreiz konkursā piedalījās astoņi jaunieši: Sanda Augustova, Diāna Dupuže, Edijs Emulovs, Guntars Jermoļenko, Aurēlija Poiša, Barbara Smirnova, Raivis Tūmiņš, Viktorija Ņorba.

Par Rozes un Bruņinieka titulu cīnoties, akadēmijas jaunie studenti atklāja, cik daudzveidīgas ir viņu intereses, kā viņi pavada savu brīvo laiku. Balsošana noritēja sociālajos tīklos. Par RTA Rozes titula ieguvēju tika nominēta Ekonomikas un pārvaldības fakultātes “Tiesību zinātne” studente Aurēlija Poiša, kuras aizraušanās ir ceļošana, kā arī pārvērtības ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību. Aurēlija absolvējusi Rēzeknes valsts poļu ģimnāziju. Par RTA Bruņinieka titula saņēmēju tika atzīts Ludzas pilsētas vidusskolas absolvents Guntars Jermoļenko, kurš aizraujas ar 3D grafiku un RTA studēs Izglītības, valodu un dizaina fakultātes studiju programmā “Interjera dizains”.

Jaunie studenti izbaudīja RTA svētku gaisotni, kā arī našķējās ar šokolādes gardumiem. Lai 2023./2024. studiju gads Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā ir krāsām, emocijā, zināšanām piepildīts. Lai katrs, kurš atvēris šīs augstskolas durvis, sajūt atbalstu, virzību un personīgo izaugsmi!

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes foto