Kā no algota darbinieka kļūt par uzņēmēju jeb “Pats sev boss”

Programmas mērķauditorija - ikviens, kurš vēlas atrast savu aicinājumu, savu nodarbošanos, kas sniedz prieku un gandarījumu. Visefektīvākais veids ir kļūt pašam par uzņēmēju un darīt to, kas patīk. Ja esi gatavs būt pats sev par bosu, tad šī ir īstā programma!

Programmas mērķis - sniegt paplašinātu ieskatu, kā uzsākt savu biznesu tā, lai tas pārejas periodā pēc iespējas mazāk ietekmētu Tavu ikdienu un ienākumus, kā arī sniegtu drošības sajūtu, ka visu dari pareizi. Mērķis ir teorētiskās zināšanas apvienot ar praktiskām iemaņām.

Programmas anotācija. Ja ir apnicis pildīt cita dotas norādes, cita izdomātus darbus, būt pakļautam priekšnieka vēlmēm un vajadzībām un esi gatavs uzņemties atbildību par savu dzīvi, tad ir pienācis laiks pārmaiņām. Pārmaiņas nekad nav vieglas, bet rezultāts motivē un sniedz gandarījumu. Kad esi pats sev priekšnieks, ir ne tikai neierobežotas iespējas gūt ienākumus, bet ir arī pilna atbildība par savu laiku, nodarbošanos, klientu piesaisti un saviem ienākumiem. Ir gan milzīgi plusi, gan vērā ņemami ierobežojumi, ar kuriem jāsaskaras strādājot sev, bet 100% tas viss ir Tavs! Kā sabalansēt savu dzīvi, kā pārdzīvot pārejas periodu, ko, kur un kā darīt – tas viss būs šajā programmā paplašinātā ieskatā savienojumā ar praktiskām nodarbībām!

Programmas saturs:

  • Kas ir mans sapņu darbs, kā to noteikt? Kas ir IKIGAI manā dzīvē? Apzināties manas vērtības un saskaņot tās ar manu nodarbošanos. Kā organismu ietekmē darbs, kurš nerada prieku vai pat ir nepatīkams? Teorija un prakse.
  • Kā veiksmīgi un “nesāpīgi” pāriet no darbinieka statusa uz uzņēmēja statusu (uzņēmums, pašnodarbinātais)? Kādas ir iespējas uzsākt savu biznesu, ja nav atbilstoša starta kapitāla? Kas man jāievēro, lai strādājot sev, nerastos nesaskaņas ar valsts iestādēm? Stresa mazināšana, pieņemot jaunus izaicinājumus. Prakse, pieredze, diskusijas.
  • Pakalpojuma vai produkta virzīšana, neizmantojot maksas pakalpojumus – starta pozīcija ar nelielu kapitālu. Sociālo tīklu iespējas, “dzīvā telefona” izmantošana un citas mazbudžeta iespējas. Ieskats maksas pakalpojumos. Prakse un teorija.
  • Paškoučings. Kā nenodarīt pāri sev un citiem, ejot uz sava sapņa piepildīšanu? Ekoloģija pret sevi. Praktiskās iemaņas paškoučinga metožu pielietojumā. Refleksija jeb atgriezeniskā saite.


Programmas īstenošanas veids un forma - klātienē vai attālināti.

Noslēgumā tiks izsniegta RTA Mūžizglītības centra apliecība.

Programmas cena - EUR 45,00 - 70,00 (atkarībā no cilvēku skaita grupā).